ID e ofertes C68266
Oferta ka 563 shikime
€5,200 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz Vaneo , Veturë
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1700 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
130 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes-Benz VANEO Trend viti 2005,motorr 1.7 cdi super ekonomik konsumi 5.3 l/100 km,kambio manuale,131200 km ORIGJINALE ,goma te reja te 2014,tapiceri dhe interior ne gjendje te shkelqyer,ngjyre gri e erret metalizato,sherbimet te kryera ne 131000 km me pjese origjinale,kondicioner,ESP,4 airbag,kasetofon original me CD Mercedes-Benz,xhama te zinj origjinal 40%,sensor parkimi para dhe pas origjinale,xhami i pare fotokromatik,e kolauduar dhe targuar me date 1 shkurt,importuar nga Gjermania me date 21 janar 2016.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), immobiliezer, klimë manuale, kompjuter bordi, mbështetëse krahu, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, radio/cd, sediljet pas të palosshme, sensorë parkimi, sistem alarmi, timon lëkure, timon multifunksion, xhama elektrikë