ID e ofertes C5911
Oferta ka 1182 shikime
€32,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz S 550 ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
90 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedez Benz S 550 viti 2007 sistem Amerikan Full options 68000 milje origjinale.Xhama te zij ne leje qarkullim,me letra te paguara te gjitha dhe me siguracion per jasht shqiperis i Gatshem per cfardolloj kontrolli apo prove 32000 Euro 0696537966

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Elbasan

Informacion mbi mjetin