ID e ofertes C10419
Oferta ka 1084 shikime
€25,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz S 55 , Veturë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
5500 cm³
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Viti Prodhimit Dhjetor 2007 me 154.000 km origjinale Kamio Automatik-tiptronik sallon lekure sedilje elektrike+ngrohje+ftohje+masazh+fryrje+cfryrje timon druri me ngrohje tavan xhami panoramic me hapje elektrike hapje mbyllje qedrore xhama panoramic origjinal nga fabrika sediljet mbrapa me levizje elektrike+ngrohje+ftohje 2 kamera parkimi para mbrapa frigorifer disqe alumini AMG gomat 80% te reja klima bizonale xhama pasqyra elektrike pasqyra me palosje me 2 zona tel tv navigator 3 dvd edhe per pasagjeret mbrapa komando ne timon bagazhier komjuter bordi limtator shpejtesie drita kseno origjinale..Letra te gjitha te paguara Targa AA…Prerje Amerikane LUNGO…FULL OPTIONS…Te gjitha sherbimet e bera I pajisur me liber servisi….Ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike…Shume e paster si nga brenda edhe nga jashte….FLM Cmimi---25.000 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-066 60 60 999---VDFClub---Viber—WhatsAp---Klodi Cel-069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Tel: 069 45 77 877
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin