ID e ofertes C51005
Oferta ka 1116 shikime
€4,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz S 400 , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
15 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ne gjendje perfekte si nga ana motorrike ashtu dhe xhenerike.makina eshte versioni rexhina lungo. Fuull opsionale goma te reja sherbime vaj filter goma bateri te bera.shitet ose ndrrohet me makine me te vogel prr me shume info 0686431333

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin