ID e ofertes C103929
Oferta ka 3600 shikime
€4,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz S 400 ,
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes-Benz S400 Lungo diesel, Full Options,viti 2001 look 2005 kambio automatike tiptronik, ABS, SRS, ESP, sedilje me memorie ngroje+ftofje dhe elktrike para+mbrapa dhe me masazh, sensor shiu, drite, sistem distronic, pilot automatik, timon multifunksional, klima me 4 zona te pavaruara, DVD, bagazhier + tv mbrapa fabrike, sistem audio Bose, dyer me thithje, perde origjinale, me baxha, drita xenon, sensor parkimi, bagazhi me buton mbyllje, goma shum te mira, me letra te paguara. Cmimi: 4600 euro ose nderrohet Cel: 0693222241

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0693222241
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin