ID e ofertes C39343
Oferta ka 1114 shikime
€6,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz S 320 ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
240 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mercedes Benz s class 320, makina eshte me te gjithe opsionet si me poshte: Navigator Bagazhiere me 6 cd Sensor shiu Sensor parkimi Sensor dritash Sallon meshine Sediljet elektronike me pozicione te memorizueshme Sediljet me ngrohje dhe ftohje Dy celesa origjinal, makina eshte me karte dhe me ndezje te marshi Perde origjinale. Pasqyrat me palosje dhe reflex per dritat e forta Dritat xenon Telefon Disqe dhe goma 17 ne gjendje perfekte Tempomat Baxha xhami Sistem audio Boze Timon druri Dokumentat e paguara deri ne shtator 2016 Makina eshte ne gjendje perfekte, te interesuarit te kontaktojne, behet dhe nderrim me makine tjeter ne varesi te ofertes. Faleminderit

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin