ID e ofertes C28412
Oferta ka 5469 shikime
€5,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz S 320 ,
Prodhimi:
2000
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet ose nderrohet, Mercedes Benz S320 Cdi ne gjendje shume te mire. Makina eshte mirmbajtur dhe cdo sherbim eshte bere ne kohen e vet. Ka ardhur nga Gjermania dhe dokumentat i ka te paguara deri ne Gusht te 2016. Cdo gje eshte for nksionale dhe eshte full extra. Cmimi 5500 mundesi nderrimi me ndonje fuoristrade ose makine te vogel. Cmimi 5500 Euro Tel: 0689030544 Kush ka durim le te lexoje edhe opsionet me poshte

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin