ID e ofertes C5506
Oferta ka 1118 shikime
€4,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz S 320 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu e errët Kamjo......: tiptronik Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 147 KM.........: 170000Mercedes-Benz S-Class 3.2L Daimler AGMe dokumenta dhe ne Gjendje Perfekte Motorrike Xhenerike Teknike, me te gjitha sherbimet e sapo kryera. Full servis i specializuar.Cel. : +355692376777

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin