ID e ofertes C1140
Oferta ka 1142 shikime
€22,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz S 320 ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

MAKINA ESHTE FULL EKSTA : SEDILJET ME MASAZH , NGROHJE -FTOHJE , DISTRONIK , KAMERA PARA - MBRAPA , KAMER PER NATEN , PERDE ORIGJINALE , PASQYRA ELEKTRIKE , BAXHA XHAMI , NDIZET DHE FIKET ME BUTON , DYERT I HAPEN ME PREKJE , MARSHAT DHE NE TIMON , DVD-NAVIGATOR SATELITOR , KARIKATOR 6CD MP3, + OPSIONE TE TJERA . SAPO ARDHUR NGA ITALIA . ADRESA : FIER , RRUGA LEONARDO MURIALDO , AUTO KANANI . CEL : 069 20 61517

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin