ID e ofertes C63430
Oferta ka 1136 shikime
€14,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 420 , Fuoristradë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

MERCEDES BENZ ML 420 CDI 4-MATIC 2007..FOURISTADE..NAFTE ..ME DOKUMENTA TE RREGULLTA15 MUAJ QE KA ARDHUR NGA ANGLIA..TAKSA TE PAGUARA PER 1 VIT..SIGURACION..TARGA TE REJA..MAKINA BRENDA ESHT LEKURE DHE KAMOSH E ZEZE..TAVAN I BARDHE SHUM I PASTER..NGJYRA E JASHTME E ZEZE..VAJ MOTORRI..VAJ KAMIO..FILRA..FERROTA..TE GJITHA TE SAPO NDERRUARA.. .SHPEJT..DHE..E..REHATSHME..FULL...FULL OPTION.. SENSOR SHIU SENSOR DRITE (ME NDEZJE TE DETYRUESHME) SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA SENSOR DRITE MAJTAS DJATHTAS SIPAS KTHESES SENSOR I PRESIONIT TE GOMAVE ETJ... SENDILJE ME NGROHJE SENDILJE GJYSEM LEKURE DHE GJYSEM KAMOSH SENDILJE ELEKTRIKE LEVIZESE SENDILJE ME MEMORJE KOMPJUTER BORDI XHAMA ELEKTRIK KONDICIONER A/C KLIMA DIXHITALE 2 ZONA BAXHO XHAMI ELEKTRIKE PILOT AUTOMATIK KAMER MBRAPA (PARKIMI) DRITE MJEGULLE DHE FRENIMI PRAPA FENER AUTOMATIK FENER MJEGULLE FILTER PARTIKULAR PASQYRA ME PALOSJE PASQYRA ME SINJALE PASQYRA ANTIVERBUESE LARES FENERESH CELES ME CIP MBYLLJE QENDRORE DHE NE DISTANCE TIMON TELESKOPIK DISQE ALUMINI 19 INC LIMIT SHPEJTESIE KAMIO AUTOMATIKE 7G + TIPTRONIK F1 MARSHA TEK TIMONI KOMANDO TE GJITHA TEK TIMONI MBYLLJE DYERSH DHE XHAMASH MBRAPA PER FEMIJET SISTEM 4X4 AIRBAG ABS SRS ESP DSR MP3 NAVIGATOR TE MADH BAGAZHIER ME 6 DISQE 210 MIJ KILOMETRA TE BERA ORIGJINALE @SQARIM ,AKINES I NDERROHET KRAHU ME 2500 EURO ^,NGA PROFESIONISTE ! NDERROHET ME MAKINE TE VOGEL AUDI A4 1.9 NAFTE OSE C CLASS 220 + DIFERENCEN NGA ANA JUAJ

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin