ID e ofertes C26883
Oferta ka 1056 shikime
€16,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 320 , Fuoristradë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
250 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ne gjendje perfekte, full option , Sport Packet.Board computer, marsha ne timon, navigator, dvd radio cd, bagazhier 6cd, komanda ne timon, xenon, larse fenerash, sensor drita shiu, cruise control dhe shume te tjera.KM origjinale, fundi i 2007.Mund te nderrohet edhe me makine tjeter !Komunikim: Whatsapp - Viber Cel. : +355692077517

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin