ID e ofertes C61762
Oferta ka 1555 shikime
€33,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 320 , Veturë
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
95 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

MERCEDES BENZ ML 320 BLUTEC V6 4MATIC DIZEL.ME BODY KIT AMG TE ML63 TE 2012.MAKINA ESHTE 25.12.2009.SHUME EKONOMIKE SI MAKINE SEPSE KA MOTORIN MODEL TE RI.MAKINA ESHTE MODEL USA.MAKINA KA 98150 MILJE ORIGJINALE TE VETAT MUND TI KONTROLLONI KU TE DONI.KOMPLET TAKSAT E PAGUARA DERI NE GUSHT 2016.MAKINA ESHTE 5 VENDESHE ORIGJINAL NA FABRIKA.MAKINA IKA TE GJITHA OPSIONET. XHAMAT E ZINJ ORIGJINALMAKINA KA 2 KONDICIONERA.TIMON ME NGROHJE.PILOT AUTOMATIK.ME MARSHA NE TIMON TIP TRONIK PLUS DHE MINUS.BAZHO XHAMI .SEDLJE LEKURE NGJYRE BEZHE ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA.ME NAVIGATOR ME BAGAZHIER ME 6CD DHE ME KART MEMORJE MP3 DHE DVD.DRITAT KSENON DHE BIKSENON.PEDANA ALUMINI ORIGJINALE.KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE KAMJO.SAPO JANE VENE 4 DISQET DHE 4 GOMA TE REJA MICHELIN 4x4 DIAMARIS. CMIMI 33000 EURO TANI--VIBER OSE WHATSAPP--0693517178 --TEL --0692072502

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin