ID e ofertes C60505
Oferta ka 880 shikime
€4,600 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 320 , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Dokumenta te rregullt.te prera edhe per nje vit.ne gjendje te mir dhe shum ekonomike.cmimi i diskutueshem ne cmim jan te perfshira edhe nje pal disqe tjera nr 18

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin