ID e ofertes C8034
Oferta ka 1079 shikime
€4,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 270 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
174 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: automatik Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 174000E sapo ardhur. Llamarina nuk ka asnjë gërvishtje. Tapiceria eshte lekure dhe elektrike. Pasqyra elektrike Xhamat elektrike te katra. Disqe alumini Goma te reja. Pjeset xhenerikisht ne gjendje shumë të mire. OKAZION.Tel. : 0684066444Cel. : 0699855555

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin