ID e ofertes C101470
Oferta ka 1422 shikime
€5,599
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 270 ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
20 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Merzedes benz ML 270 viti 00 letra te paguara deri dhjetor 2016 ,xhama te zinj origjinal,radio cd mp3,usb,aux,ndricim led i kabines dhe frexhot,tapiceri gjysem lekure e kombinuar e zeze..goma 90% ,manual sh ekonomik..sherbime tbera,rrip vaj filtra te sapondrruar,i gatshem per cdo lloj prove Cmimi i diskutueshem Kontakt Tel,sms, viber,whatsup 0698554817

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0698554817
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin