ID e ofertes C99709
Oferta ka 2277 shikime
€4,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 270 ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes-Benz ML270 CDI Viti Prodhimit Fundi 2000 sallon lekure sedilje elektrike tel tv dvd cd player me ekran me tauch xhama te zinj origjinal hapje mbyllje qendrore disqe alumini kondicioner drita kseno …Letra te gjitha te paguara deri ne Nentor 2016..Te gjitha sherbimet e bera,.Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—4300 Euro I diskutueshem ose nderrohet(ME NDERRIM KA CMIM TJ) Cel-066 60 60 999---VDFClub---Viber—WhatsAp---Klodi Cel-069 45 77 877 Facebook---Auto Metaj

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin