ID e ofertes C70137
Oferta ka 1097 shikime
€9,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 270 , Veturë
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Special Edition. ne gjendje shume te mire. Makina eshte full options. Sedile bezhe lekure me kamosh i ka me ngrohje, salloni i nderthur me lekur dhe rimeso. me xhama te zinj origjinale. Me pasqyra elektrike dhe me palosje. Feneret biksenon plus feneret per mjergull. Xhamat te katerta elektrik, goma 80% me disqe alumini 17, me te gjitha sherbimet e bera dhe e gateshme te kontrollohet ne cfardo lloj servisi...

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin