ID e ofertes C1007
Oferta ka 1250 shikime
€6,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 270 ,
Prodhimi:
2004
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Me dokumenta te paguara. Goma te reja, tv tek kokat per pasgjeret mbrapa, tapiceri lekure gri, sedilje me ngrohje, inokse para dhe mbrapa ekstra. Numer kontakti : 0698181666

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

+355 4 5800025
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, disqe alumini, esp, pasqyra elektrike, sistem navigimi