ID e ofertes C32487
Oferta ka 1280 shikime
€6,700 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 270 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Xhamat te gjithe te erret origjinal dhe te shkruara ne lejen e qarkullimit,disqe 17 AMG me goma michelin te reja,Aplifikator dvd dhe televiazor prapa kokave te gjitha te markes ALPIN,sensor parkimi . .Makina ndodhet ne Shkoder.Cmimi i diskutueshem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Shkodër

Informacion mbi mjetin