ID e ofertes C29566
Oferta ka 1166 shikime
€7,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz ML 270 , Fuoristradë
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
168 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte e sapoardhur nga ìeriu i talise, motorr 270 nafte , me dogane dhe targa siguracion te sapo paguara navigator, sallon lekure, klima, abs, esp, kasetofon me CD, mbyllje qendrore, xhama elektrik, kompiuter bordi, goma te reja etj etj Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana jauj...

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin