ID e ofertes C104482
Oferta ka 1775 shikime
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz GLK 320 ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

MERCEDES BENZ GL 320 CDI SPORT PAKET CHROME PAKET NAVI LINGUA TRONIC SENSORE PARKIMI PANORAME 7 SEDILJE KAMBIO AUTOMATIKE TIP TRONIK TV DVD ORIGJINALE KE KOKAT E PASME XHAMA TE ZINJE ORIGJINAL SPEED TRONIC PILOT AUTOMATIK TAKSA DHE KOLAUDIM TE SAPO PAGUARA DERI ME DT. 01.06.2017 GJENDJE PERFEKTECel. : +355 69 25 83 252

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin