ID e ofertes C32716
Oferta ka 1487 shikime
€25,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz GLK 220 ,
Prodhimi:
2010
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E kuqe
Kilometrazhi:
100 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedez-Benz - GLK 220 CDI Viti 2010 , Nafte , Kambio Automatike Navigacion System , Kamera Parkimi Drita Kseni Bi-xeno me Komandim sipas Timonit Tavan Xhami (PANORAMA) , Lekure Bezhe shume e mbajtur , Asnjelloj gervishtje ose Carje (Teper e Paster) Stopat e Mbrapem me llampa LED Gjithashtu dhe Pasqyrat me pika LED Makina e Sapo Ardhur nga Gjermania (FULL OPTION) Cmimi i Diskutueshem !!!

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin