ID e ofertes C26853
Oferta ka 1177 shikime
€6,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E-Class ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
243 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet/Nderohet E Class viti 2002, 220, ngjyre gri, automatik, nafte, sensor parkimi, sherbimet te sapo kryera dhe taksa te paguara. Nderimi behet me makine me te vogel dhe autamatike dhe vlera ne nderrim eshte 7000 euro. Cmimi: 6000 euro/vetem me cash.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin