ID e ofertes C1341
Oferta ka 1108 shikime
€9,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 400 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
186 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes-Benz E-400 Diesel Viti Prodhimit Dhjetor 2004 me 186.000 km origjinale. LOOK EVO// xhama te zinj origjinal tavan xhami me hapje hapje mbyllje qendore disqe alumini AMG sallon lekure sedilje elektrike me komando ne dere me ngrohje kamio automatic tiptronik cd player navigator komando ne timon kompjuter bordi limitator shpejtesie xhama pasqyra elektrike klima tronik me 2 zona drita kseno bi kseno sensor parkimi para mbrapa origjinal timon druri ..Letra te gjitha te paguara Targa AA..Te gjitha sherbimet e sapo bera…Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike… Cmimi---9500 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-066 60 60 999-VDClab--Viber—WhatsAp—Klodi -069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin