ID e ofertes C17773
Oferta ka 10440 shikime
€14,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 320 , Veturë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
3200 cm³
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
166 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Okazion M-Benz E 320 CDI Avangard Evo Kamio Automatike Tiptronik Klimatronik Navigator Bagaxhiere me 6-Cd Sedilje gjysem Lekure te Zeza Sedilje elektrike me ngrohje Pipa parkimi Ganxhe terheqese e palosshme origjinale Xhama dhe Pasqyra Elektrike Disqe alumini me Goma te reja te sapoblera Contisportcontact TM5 ne Gjermani Liber Sherbimi dhe sherbim i sapo bere te gjitha marre te Mercedes ne Gjermani sherbimi tjeter do edhe 24500 km dokumenta te paguara gati per cdo prove . Makina shitet per blerje te makine te re .

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

autodealer
Tel: 0696751777
Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin

\