ID e ofertes C70624
Oferta ka 1181 shikime
€7,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 320 , Veturë
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
150 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet E320 cdi dhjetor 2003 Tavan Panoramik sedilje me memorie tapiceri kashmir akull e paster 160 mij kilometra origjinale te verifikuara tek Mercedesi. Te gjitha pjeset ekstra EVO 2008. Goma dhe disqe te reja CLS. Pranohet dhe ndrrim.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin