ID e ofertes C64188
Oferta ka 1424 shikime
€6,200 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 320 , Veturë
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E bardhë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
15 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mercedes benz E320 cdi i vitit 2003 nafte tapiceri lekure shum i paster nga jashte dhe brenda sendiljet me ngrohje cels me thithje , navi , komand ne timon , xhama te zi origjinale , full cdo gje , me gjendje te mire si nga ana motorrike dhe xhenerike , Vetem bleres serioz flm Cmimi :6.200 €. i diskutushem Cel:0698906788

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin