ID e ofertes C59475
Oferta ka 798 shikime
€2,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 290 , Veturë
Prodhimi:
1996
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
20 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

mercedes benz E 290 turbo diesel nafte 230.000 km orgjinale. i vitit 1999 e sapo ardhur nga italia me dogan dhe cdo gje te paguar ,makina eshte ne gjendje te shkelqyer estetike dhe xhenerike,,nuk ka asnje gervishtje,vajra filtra te nderuara ,gomat 80 %,eshte e shume ekonomike dhe e gatshme per cdo lloj prove.ne gjendje perfekte pa asnjlloj defekti .

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina41@iauto.al
Tel: 0695582704
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin