ID e ofertes C27315
Oferta ka 1109 shikime
€12,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 280 ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
186 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHITET E280 EVO AUTOMAT-TRONIK 186.000KM ORIGJINALE KONTROLLOHEN TEK MERCEDES BENZI PRODHIMI 18/11/2006 TAPICERI ME 2 NGJYRA BEZHE-KAFE SHUM E PASTER NAVI I MADH BAGAZHIER 6 CD XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL SENSOR PARKIMI PARA MRAPA FENERE XENON ME LUPA LEVIZIN SIPAS TERRENIT E SHUME OPSIONE TE TJERA SUPER FULL OPTION *** SAPO I ESHTE BERE SERVIS TOTAL 950EUR ME FATURA, VAJ FILTRA MOTORRI + VAJ FILTRA KAMIO. VAJ MERCEDES ORIGJINAL BLERE NE GREQI, XHENERIKE ETJ MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE SUPER E SHPEJTE DHE KOMODE. MOS JEPNI OFERTA QESHARAKE. PER ME SHUME INFO : http://merrjep.al/ViewItem.aspx?itemId=501754 Cmimi : 12.500eur i diskutueshem per cash Per me shum info whatsapp+viber

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin