ID e ofertes C9735
Oferta ka 1504 shikime
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 280 ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima MERCEDEZ-BENZ E-280 CDI AVANTGARDE SPORT-PAKET MARSHE TE TIMONI VERSIONI F-1 VITI 10/2008 VERSIONI RI NGJYRA E ZEZE PERLE METALLIK PASQYRA ME PALOSJE DHE VETEERRESIM CD PLAYER BAGAZHIER ME 6 CD NAVIGATOR I MADH KLIMA DIXHITALE ME 2 ZONA SEDILJE LEKURE KOMPLET SEDILJE ME NGROHJE DHE LEVIZJE ELEKTRIKE SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA DRITA XENON BIXENON ME VETE RRUTULLIM NGA KENDI KTHESES SENSOR SHIU SENSOR DRITASH E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR CEL 0682024750

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin