ID e ofertes C9679
Oferta ka 1208 shikime
€6,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 270 ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: tiptronik Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 110 KM.........: 260000 Përshkrim i sendit Mercedes benz E 270 CDI avantgarde me dogane te paguar me kambio automatike-tip-tronic navigator i madh sensore parkimi origjinal para mbrapa sensore shiu sensore dritash clima digitale bi-zona dhe per pasegjeret mbrapa digitale,abs esp sistem antirreshkitjes bagazhier origjinal me 6cd dhe 1 dvd antifurt origjinal me alarm fabrike 2celesa origjinal 4goma te reja michelin larese feneresh drita xenon origjinale fabrike xhama me refleks antiverbues pasqyra antiverbuese MAKINA DISPONON DHE PERDE ELEKTRONIKE ORIGJINALE TE FABRIKES-PALOSQJE PASQYRASH DHE DISPONON TAPICERI LEKURE ME NGJYRE BLU SHUME TE PASTER MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE DISPONON DHE LIBER SHENIMESH MAKINA ESHTE E ARDHUR NGA GJERMANIA DHE ESHTE E TARGUAR ME SIGURACION TE PRERE DHE TAKSA DHE TE GJITHA DOKUMENTET PERKATESE PER 1 VIT DISPONOJ CDO LLOJ KONTROLLI NGA ANA JUAJ TEK MEKANIKU JUAJ ME I BESUAR MAKINA KA 4 MUAJ QE KA ARDHUR CMIMI ESHTE 6000 EURO PER ME SHUME INFO KONTAKTO NE NR 0696333033 JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN Cel. : 0696333033

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin