ID e ofertes C64603
Oferta ka 882 shikime
€3,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 270 , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHITET BENC E 270 CDI VITI 01 ME TARGS TE REJA DHE TAKSA TE SAPO PAGUARA MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE . MAKINA SHITET DHE NDERROHET ME MAKIN TJETER CMIMI SIPAS MARVESHJES.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin