ID e ofertes C9651
Oferta ka 1110 shikime
€4,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 270 ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: bezhe Kamjo......: tiptronik Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 110 KM.........: 143260Përshkrim i sendit Mercedes benz E 270 CDI avantgarde me dogane te paguar me kambioautomatike-tip-tronic sensore parkimi origjinal parambrapa sensore shiu sensore dritash clima digitale bi-zona dhe perpasegjeret mbrapa digitale,abs esp sistem antirreshkitjes bagazhier origjinalme 6cd dhe 1 dvd antifurt origjinal me alarm fabrike 2celesa origjinal 4gomate reja michelin larese feneresh drita xenon origjinale fabrike xhama merefleks antiverbues pasqyra antiverbueseMKINA ESHTE NE VERSIONIN PANORAMA METAVAN XHAMI DISPONON DHE SEDILJET ME NGROHJE MAKINA ESHTE EARDHUR NGA GJERMANIA DHE ESHTE FULL OPTIONS TAPICERIA LEKURESEDILJET ME SISTEM FRYRJE,NGJYRA E MAKINES ESHTE BEZHE SHUMEE PASTER PA GERVISHTJE MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE SI NGA ANAMEKANIKE DHE XHENERIKE DHE JAM I DISPONUSHEM QE TA KONTROLLONITE MEKANIKU JUAJ ME I BESUARPER INFORMACION KONTAKTONI NE NR ME POSHTECMIMI ESHTE 4800 EURO KOTNAKTO NE NR 0684731000-0699444413Tel. : 0684731000Cel. : 0699444413

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin