ID e ofertes C40831
Oferta ka 930 shikime
€8,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 270 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA-ESLIGEN NE SHTUTGARDMERCEDES-BENZ E 270 CDI AVANGARD VITI 2004 SUPER FULLLLLLLKAMIO AUTOMAT-VERSIONI PANORAMA-NGJYRA BLU E ERRETME SISTEM NAVIGIMI-DVD-RADIO CD PLAYR-BAGAZHIER ME 6 CDME SISTEM NGROHJE SEDILJET DHE FTOHJE ORIGJINALESEDILJET ME FRYRJE-ME SOB NGROHJE-DHE KLIMA ME 4 ZONAME SISTEM DEGJIMI-TELEFON ORIGJINAL TE FABRIKES NOKIA BISNESNDRICIMI BI KSENO ME SISTEM NEPER KTHESA MER DREJTIMIN E RRUGESME SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA ME SENSOR SHIU DHE DRITASHTAPICERIA ESHTE LEKURE NGJYRA GRI E HAPUR SHUME E PASTERME DISQJE 16 INC ORIGJINALE TE MERCEDESIT DHE ME 4 GOMA TE REJAME SISTEM MBYLLJE QENDRORE ME CELES INOKSI ORIGJINALMAKINA DISPONON 169 MIJ KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESHTE CERTIFIKUARA TE MERCEDESI ME PAK FJALE ESHTE SUPER GJENDJENGA ANA MEKANIKE DHE XHENERIKE ME TE GJITHA SHERBIMET E BERATE MERCEDESI JAM I DISPONUSHEM TA KONTROLLONI TE MEKANIKUJUAJ ME I BESUAR CMIMI 8200 EURO KONTAKT-0696333033.................

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin