ID e ofertes C37915
Oferta ka 1043 shikime
€5,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 270 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mercedes 270 cdi Avantgarde! Makina eshte full me 204.000 km. Sedile me ngrohje, klima, pasqyra elktrike, perde anesore dhe mbrapa origjinale te Mercedesit, me bagazhiere origjinale me 6cd, goma te sapo vendosura me disqe 17 AMG, me telefon, baxha xhami. Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera. Fotot flasin vete!

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin