ID e ofertes C35416
Oferta ka 1188 shikime
€5,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 270 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
179 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes Benz 270 CDI MODEL 2002 AVANTGARDE AUTOMATIK TIPTRONIK KLIMA AUTOMATIK DY ZONA ABS 12 AIRBAG ESP TELEFON RADIO CD SEDILE LEKURE ELEKTRIKE DISQE ALUMINI16 ORIGJINALE ME TARGA AANe gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, sherbime te bera, 2 goma te reja, taksa te paguara, siguracion deri ne Shtator 2016.Cel. : 0672001958 E-mail: [email protected]

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin