ID e ofertes C31412
Oferta ka 1277 shikime
€6,800 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 270 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mercedes Benz Avantgard E270 CDI i viti 2002 ,makina eshte e modifikuar EVO me pjese Origjinale ,dekumenta te rregullta te paguara deri ne Prill 2016 ,kambio automatike ,Kjima ,drita ksenon ,disqe alumini 17 ,goma te reja ,Sallon lekure ngjyre bezhe ,sensor drite ,shiu ,perde origjinale , 2 celesa , Makina eshte shume e bukur dhe e paster ,nuk ka asnje gervishtje si nga brenda po ashtu edhe nga jashte .Te gjitha sherbimet jane te kryera ,nuk ka nevoje per asnje sherbim nga ju .Gati per cdo prove nga ju dhe mekaniku juaj .Cmim 6800 euro i diskutueshem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Lushnje

Informacion mbi mjetin