ID e ofertes C29459
Oferta ka 1248 shikime
€7,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 270 , Veturë
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
220 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

E270 SERIA "ADVANGARDE" VITI I PRODHIMIT 2005 KAMJO AUTOMATIKE TIPTRONIK.ME MOTOR TE ZI (MODELI PARA EVO,FINAL EDITION) ME 220000KM ORIGJINALE! BAXHO XENON TAPICERI LEKURE E ZEZE SH E PASTER SEDILJET ELEKTRIKE ME NGROHJE TE GJITHA SEDILET JO VTM PERPARA SENSOR SHIU & SENSOR DRITE SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA PILOT AUTOMATIK KONDICIONER NAVI TE MADH ME DVD GJENDJE TEKNIKE,MEKANIKE DHE MOTOR PERFEKT SHERBIME TE SAPOBERA ME FATURE : VAJ FILTRA + VAJ KAMIO , FERROTA,TAMBURO,GOMINA ETJ KONSUM TE ULET 6.4L/100KM SIC DUKET DHE NE FOTO. DOKUMENTA TE RREGULLTA TARGA TE REJA + SIGURACION TE PAGUARA DERI NE GUSHT 2016.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin