ID e ofertes C27812
Oferta ka 1445 shikime
€5,950
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 270 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
178 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes Benz 270 CDI MODEL 2002 AVANTGARDE AUTOMATIK TIPTRONIK KLIMA AUTOMATIK DY ZONA ABS 12 AIRBAG ESP TELEFON RADIO CD SEDILE LEKURE ELEKTRIKE DISQE ALUMINI16 ORIGJINALE ME TARGA AA Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, sherbime te bera, 2 goma te reja, taksa te paguara.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin