ID e ofertes C27249
Oferta ka 1469 shikime
€5,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 270 ,
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Blu
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes E 270 CDI Avant-garde.Ngjyre blu e erret me nuance.Eshte dhjetor i vitit 2002 Me dogane targa te reja taksa kolaudim siguracion deri ne fund te 2015.Makina disponon kambio automatike tip-tronic navigator satelitor dvd player dhe me memorie sensore parkimi orogjinal para-mbrapa telefon te integruar fabrikisht tapiceri lekure ngjyre bezhe clima bi zona drita bi xenon disqe alumini origjinale te makines pasqyra me palosje. Xhama antisolar me refleks blu makina disponon dy celesa origjinal sensore dritash sensore shiu larese feneresh...vaj filtra te sapo nderruara,te gjitha sherbimet e bera... Çmimi: 5600 € Cel:0674361066

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin