ID e ofertes C110720
Oferta ka 2934 shikime
€36,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 250 ,
Prodhimi:
2013
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
38 500 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet E Class 250 ekstra full option. Look AMG, tavan I plote panoramic, kamera 360 grade, sistem vetparkimi, fenere led intiligjente, sedilje lekure, Navigator, Bluetooth, 4 Disqe rrezerve, gomat saponderruara,full kasko deri 12/2016, etj. I blere ne dyqan me Dhjetor 2014 dhe me garanci deri me Dhjetor 2016. Cel. : +355672011199

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin