ID e ofertes C32655
Oferta ka 7861 shikime
€3,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 250 ,
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
100 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes E250 w124 diesel eshte I vitit 1998, makina eshte ne gjendje perfekt ka vetem 110 mije kilometra , me kondisioner , airbag dhe airbag per pasager , dritat te gjitha xenon , disqe 17 mercedes w211 , xhamat te gjithe te zinj origjinal dhe te shkruar ne leje qarkullimi, perde mbrapa anesore, pasqyrat e frenimit me vrima per airosje , abs , pasqyra elektrike dhe me xham antiverbues, 4 xhamat elektrik, radio cd pioner me komand ne timon, brenda eshte shume I paster sendilje lekure dhe veshjet e dyerve lekur , mbrapa ka ganxh per caravan ose rimorkio me fish korendi 220-240 v , por ja kam hequr sepse nuk duket bukur, taksa te paguara dhe siguracion deri ne 2016 , gati per cfare do lloj prove, ata qe marrin tel te pyesin per vitin e prodhimit lodhen kot, makina Eshte e 1998 per arsye se ne kte vit eshte bere me porosi, te kontrollohet ne cdo kohe per cfare do lloj kontrolli bisha eshte gati, full servis 069286250

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Berat

Informacion mbi mjetin