ID e ofertes C62724
Oferta ka 1093 shikime
$6,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 240 ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makin ne gjendje shum te mir po asnje difekt impjanti i gazit i montuar ne itali nuk duket apsolutish kur hap kofanon,bombola e gazit ne goma rezerv dhe bagazhi esht i lir. Kater goma te reja dimerore me dogan te paguar shim e paster kilometra origjinal te verifikueshem cmim i diskutueshem 0672020709 0692340820

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Korça

Informacion mbi mjetin