ID e ofertes C1353
Oferta ka 1317 shikime
€10,700 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 220 ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes Benz E-Class 220 EVO/// Viti prodhimit 2007 me 180.000 km origjinale nga fabrika. Kamio automatik tip tronik disqe alumini drita kseno bi kseno origjinale xhama pasqyra elektrike klima tronik hapje mbyllje qendrore komando ne timon kompjuter bordi limitator shpejtesie navigator bagazhier me 6 cd origjinal sallon lekure sedilje elektrike me ngrohje baxha xhami...Letra te gjitha te paguara ..Targa AA...Super ne gjendje si nga ana motorrike dhe xhenerike.. Cmimi 10.700 Euro i diskutueshem ose nderrohet Cel:069 60 60 999-VFCB---Viber---WhatsAp--Klodi :069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin