ID e ofertes C1347
Oferta ka 898 shikime
€4,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 220 ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
177 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

ercedes-Benz C270 CDI Viti Prodhimit Dhjetor 2001 Me 177.000 km origjinale nga fabrika…Kamio automatic-tiptronik sallon lekure sedilje elektrike me ngrohje baxha xhami drita kseno disqe alumini AMG klima tronik navigator tel tv dvd komando ne timon kompjuter bordi limitator shpejtesie hapje mbyllje qendrore xhama pasqyra elektrike sensor parkimi para mbrapa origjinal ..Letra te gjitha te paguara Targa AA…Te gjitha sherbimet e sapo bera..Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—4500 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel-066 60 60 999---VDFClub---Viber—WhatsAp---Klodi Cel-069 45 77 877

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin