ID e ofertes C100632
Oferta ka 2218 shikime
€6,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 220 ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
230 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes Benz E 220 CDI Elegance Automatik Klima Navigator Bagaxhiere me 6 Cd Telefon Baxha Xhami elektrike Pipa Parkimi Sedilje me ngrohje ESP ABS ASR Tempomat Sensor Shiu Automatik Xhama dhe Pasqyra elektrike Disqe Alumini me Goma te Reja Liber Sherbimi dhe Kontroll teknik Tüv ne Gjermani . Dogane e paguar dhe dokumente te perkthyera dhe te noterizuara gati per targa . Tel. : 0696751777

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0696751777
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin