ID e ofertes C99816
Oferta ka 2164 shikime
€9,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 220 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
220 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

E CLASSE 220 ELEGANCE,VITI 2005. NAFTE .KAMBIO AUTOMATIKE DHE TIP TRONIK. PILOT AUTOMATIK. SEDILJE ME NGROHJE DHE RREGULLIM ELEKTONIK.SENSORË PARKIMI PARA DHE PAS. SENSORË SHIU. VIVAVOÇE. TELEFON . NAVIGATORË.CD.MP3.AUTORADIO.MBYLLJE QËNDRORE.TIMON SHUMË FUNKSIONAL.PERDE ANASH DHE PAS,ELEKTRONIKE.KONDICIONER ME KONTROLL AUTOMATIK. KOMPIUTER BORDI.XHAMA PANORAMIK.ABS.BLUETOOTH.CD.AIRBAG PASAGJERI.ESP.FULL OPTIONAL.DISQE.E MBAJTUR NË MËNYRË TË SHKËLQYER BRËNDA DHE JASHË.KONSUMI I KOMBINUAR,5 LITRA JASHTË QYTETI DHE 8 LITRA NË QYTET.ME DOKUMENTA TË RREGULLTA. 220.000 KM .ME KILOMETRAT E VETA.DOPJO ÇELËSA.E MBAJTUR NË GARAZH .ÇMIMI 9000€ I PADISKUTUAR. Cel. : 0682055444

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0682055444
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin