ID e ofertes C66394
Oferta ka 1294 shikime
€8,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 220 , Veturë
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Flori
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

MERCEDES-BENZ E 220CDI -SERIA "ADVANGARDE " -VITI PRODHIMIT : 2005 -167307km Kambio AUTOMATIKE -TIPRONIC, -Klima DIGITALE - BI-ZONE -NAVIGATOR-- RADIO FM/AM -TELEFON MERCEDES-BENZ -TAPICER BEZH BAXHA SENDILJE ME NGROHJE ADVANGARDE EDITION- -SEDILET KOMANDIM ME BUTONA -SENSORE PARKIMI Mercedes-Benz Origjinale ( PARA & MBRAPA) -SENSORE SHIU & SENSORE DRITE -PILOT AUTOMATIK -PAKETA CHROME OUTSIDE( INOKSE JASHTE MAKINES) -BORD KOMPJUTER -FENERE ME BI-XENON ORIGJINAL& FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH -4 Xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë), -Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik, -PASQYRA FOTOCHROMATIC -12 x Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes) -PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires) -Timon hidraulik, ME ULJE &NGRITJE SIPAS DESHIRES -2 Çelës Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip Sediljet e pasme të palosshme, SEDILET E MBRAPME OPSION PER FEMIJET Gomë reservë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome), E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë, -Disqe alumini `, Goma të sapovendosura (80%) per 4 Stinet - Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar- --E SAPOARDHUR -- CMIMI I DISKUTUESHEM

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Lushnje

Informacion mbi mjetin