ID e ofertes C1302
Oferta ka 1017 shikime
€6,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 220 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes-Benz - E class E270 Avangard - Automatic & Tronic - Nafte - Viti 2002 - Klima - Sedilje Lekure - Drita Xenon - Sensor Parking - Cmimi : 6500 euro - Targa shqiptare AA - Siguracion i paguar Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe e gatshme per cdo lloj kontrolli. Cel: 0692098233

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin