ID e ofertes C66300
Oferta ka 1040 shikime
€12,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 220 , Veturë
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes benc evo viti 2008 kubiku 220 naft me dokumenta te paguara per nje vite ndarruar vaj filtra full cmimi arsyshem dhe i diskutushem pranoj dhe kovertim cmimi 12000 euro

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina46@iauto.al
Tel: 0695600685
Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin